ERKATES MÜHENDİSLİK ; 1992 tarihinde İstanbul ‘a doğalgaz in girişi ile sektöre girerek , 26 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe plan, proje ve uygulamaları başarı ile hizmet vermektedir. 2008 yılından itibaren de şirketimiz kendi yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.
Bireysel ihtiyaçlara Vaillant-Protherm ürünleri ve tesisat hizmetlerinden dolayı,ve çeşitli marka kombiler ile sektöründe hizmetlerine devam etmektedir. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak kabul eden ERKATES Mühendislik, çağdaş yönetim ve Hizmet kadrosu ile piyasadaki yerini geliştirmekle beraber yenilik ve değişikliğe açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı temel amaç edinmiştir. Doğalgaz da 1992 yılından beri faaliyette bulunan firmamız, sürdürdüğü araştırma-geliştirme faaliyetleri ile, müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak teknolojik yenilikleri ürünlerine uygulamış; dolayısı ile konusunda öncü olmuştur.
Vizyon
Konumuzda müşteriye yarar sağlayacak ürünler üreterek sektörde öncü olmak.
Misyon Hedefte müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak organize olmak, muhtemel müşterilere yarar sağlayacak ekonomik yeni ürünler geliştirmek, çalışanların hizmet ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi, onları devamlı eğiterek, üretim hızının arttırılması, ürünlerde sürekli iyileştirme sağlamak.
Kalite Politikasi Müşteriyi memnun edecek seviyede kaliteli, hataları tekrarlamayan bir sistem içinde temiz bir ortamda sürekli gelişmeye ve iyileştirmeye açık olacağız.
İğdaş yetki no : 7001839
Müşterilerimize Kayışdağı’ndaki şirket merkezimizde hizmet vermekteyiz.